Sipariş Bilgileri; müşterilerimiz işbu şartları kabül etmiş sayılır :

Mağazamızdan verilen siparişler, banka onayı alındıktan sonra en geç 4 iş günü (Pazartesi-Cumartesi) içerisinde kargoya teslim edilir. Saat 15:00 den sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.  Bayram, tatil ve olağandışı (resmi makamlarca tam kapanma, karantina uygulanması, sokağa çıkma kısıtlaması hali vb) günlerinde işlem yapılmaz. Fakat sipariş ve müşterimizin hakkı kaybolmaz; sadece tarafımızdan işlem yapılması sonrasındaki ilk iş gününe ve/veya normalleşildiği ilk güne ertelenmiş olur.

Ürün Portföyümüzü sunan naturelmarket.com etik ticari kurallara uygun işletme anlayışına sahiptir. Bu nedenle, Ahlak kurallarına aykırı, bölücü ve ya kışkırtıcı ürünlerin satışını ve pazarlamasını, müşterilerin memnuniyet ve rahatını öngörerek, gerçekleştirmez. Bazı ürünler tedarikçi kaynaklı tedarik edilemezse yapılmış olan sipariş ödemesi ödeme sistemi üzerinden iade edilir.

Siparişiniz elinize ulaşmadıysa ve/veya ürünle ilgili herhangi bir konuda;

Siparişiniz ile ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri yetkilileri ile sms/whatsapp/signal/telegram/mail yolu ile iletişiminiz yeterli. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.